Reference    

THOSLI s.r.o.

Od ledna 2015 nám společnost PKaccount s.r.o. vede účetní a mzdové agendy. Díky užitečným radám jsme zoptimalizovali výdaje a zefektivnili příjmovou stánku.

Děkujeme touto cestou za operativní přístup paní Pelánové při každoměsíčním zpracování jak dokladů, tak mzdové evidence a výplat.

Paní Marešové pak za zastupování a angažovanost v jednání s finančním úřadem, který nás bez obav nechává klidně spát.

Kostas Dimoskakis, manager

THOSLI s.r.o.
www.jukeboxy.info


Aroma ateliér

Se službami PKaccount s.r.o. jsem velice spokojená. Mohu se spolehnout na profesionalitu a příjemnou spolupráci s paní Marešovou a paní Pelánovou. Účetnictví je vždy zpracováno s nejlepší péčí a vždy v termínu. U účetní firmy nejvíce oceňuji spolehlivost, a to u PKaccount s.r.o. mám.

Kateřina Kloudová, Dis.

Aroma ateliér
www.aroma-atelier.cz


Timea.cz

Se společností PKaccount s.r.o. spolupracuji již 6 let. Jako provozovatel internetového obchodu a čerstvý plátce DPH jsem v roce 2014 hledal účetní firmu, která mi pravidelně zkontroluje doklady, zpracuje DPH a odešle kontrolní hlášení. Online přístup do účetního systému POHODA pro import objednávek byl pro mě klíčový. Paní Marešová mi nabídla přesně to, co jsem potřeboval. Společnost PKaccount s.r.o. mohu vřele doporučit každému, kdo hledá bezproblémovou a profesionální spolupráci.

Henrich Kustra

Timea.cz
www.timea.cz


Podlipný Sladký architekti s.r.o.

Firma PKaccount s.r.o. nám poskytuje kompletní servis v oblasti účetnictví a daňového poradenství. Naše spolupráce trvá již od roku 2010. Oceňujeme seriózní a důsledný přístup ke zpracování našeho účetnictví, příjemný osobní kontakt a proaktivní přístup ve vzájemné spolupráci. Jsme se službami účetní firmy PKaccount s.r.o. velmi spokojeni.

Ing. Martin Sladký, jednatel

Podlipný Sladký architekti s.r.o
www.psarchitekti.cz


Solution Group

Firmu PKaccount s.r.o. a paní Bc. Marešovou mohu s klidným svědomím doporučit pro její vysoké odborné kvality a spolehlivost, ale také velmi individuální přístup. Převzetí našeho kompletního účetnictví po našem minulém účetním dodavateli proběhlo zcela hladce a bez jakýchkoliv komplikací. Díky tomu jsme ušetřili spoustu času a nemalé finance. Rád bych tímto ještě jednou poděkoval týmu PKaccount za vynikající přístup v rámci vedení účetnictví a mzdové agendy pro naši společnost. Jsem velmi spokojen s profesionalitou, vysokou úrovní poskytovaných služeb a také lidským přístupem, na kterém si naše společnost zakládá.

Jakub Chalupa, managing partner

Solution Group
solutiongroup.cz


CRAB Team, s.r.o.

Společnost PKaccount s.r.o. mi podala pomocnou ruku v době, kdy jsme akutně hledali náhradu účetních služeb pro nenadálý odchod naší účetní. Nacházeli jsme se ve stavu, kdy bylo potřeba uspořádat účetnictví předchozího období, ale zároveň účtovat to aktuální, což vyžadovalo nejen mimořádné pracovní tempo, ale i velkou trpělivost a přijetí významné odpovědnosti. Moje rozhodnutí přijmout nabízenou pomoc a zahájit dnes již tříletou spolupráci s výše uvedenou společností považuji za jedno s nejšťastnějších, které jsem za firmu mohl učinit a doporučuji její služby všem, kteří hledají osobní, flexibilní a výjimečný pracovní přístup okořeněný lidským nadhledem a laskavostí.

Josef Beneš

CRAB Team, s.r.o.
www.stavebni-remesla-praha.cz


Petr Janský

S PKaccount spolupracujeme více než 10 let při vedení firemního i OSVČ účetnictví, rovněž mi připravili přiznání k dani z nabytí nemovitost. Mohu se na ně kdykoliv obrátit a s odvedenou prací jsem velmi spokojen. Mohu jen doporučit.

Petr Janský


Karel Kvítek

S firmou PKaccount s.r.o. paní Marešové spolupracuji od roku 2011. Musím říci, že občas od známých slyším, že nejsou spokojeni se svými účetními. Moje zkušenost je opačná. Domluvili jsme si rozsah, potřeby mého podnikání a od té doby o účetnictví vlastně ani nevím. Ano, občas se mění rozsah toho, co potřebuji, občas je něco urgentní, ale vždy dostanu maximální podporu. Jediné, o co se starám, je požádat si o vystavení faktury. A nemusel bych, ale rád posílám faktury svým zákazníkům sám. Slyšel jsem, že účetní provádí spoustu činností, jako jednání s úřady, výpočet DPH, podává různá přiznání... věci, o kterých já nemusím nic vědět. A to je benefit, za který rád zaplatím.

Karel Kvítek

www.linkedin.com/in/karel-kvítek


CAMPAIGNS

Precizní, profesionální a laskavý přístup. Kateřina je moje účetní již skoro deset let a nesmírně si vážím toho, že mi vždy vše trpělivě vysvětlí a výborně provede celou problematikou. Stresu je kolem dost, tak jsem ráda, že tady vše probíhá bez něj.

Anna Shavit, Partner&Senior Consultant

CAMPAIGNS


Dagmar Pavlíčková

U firmy PKaccount využívám poradenství a nechávám si zpracovávat roční daňové přehledy již od roku 2005 jako OSVČ a jsem stále stejně spokojená. Paní Kateřina je vždy připravená poradit mi s dotazy ohledně mého podnikání a zakládá si na aktuálnosti svých znalostí všech změn, které se na nás, podnikatele neustále hrnou. V souvislosti s událostmi posledního roku (2020/21) jsem díky ní byla schopna čerpat různé podpůrné dotace a kompenzace, na které mě proaktivně sama upozorňovala a radila, jak nejlépe je čerpat. Z osobního pohledu je paní Kateřina vždy ochotná nahlédnout i osobní rovinu podnikání a pomoci mi zpracovat své účetnictví včas a bez zbytečných komplikací na úřadech. Její účetní servis vřele doporučuji!

Dagmar Pavlíčková


URS HOLDINGS

Kateřina vede účetnictví českým společnostem v rámci URS Holdings. Na začátku spolupráce jsme si nechali kontrolovat vedené účetnictví od daňového poradce, který shledal vše v pořádku, což dnes po 8 letech spolupráce již není třeba. Kateřina rozumí tomu, co dělá a s jejími službami s pozice ředitele/jednatele/spolumajitele firem jsem spokojen.

Petr Malicovsky,  MBA, Sales & Marketing Director / Member of Board of Directors

United Registrar of Systems (Holdings) Limited